| andreidin a întrebat:

In alte tari cu ce inaltime poti da la Politie? credeti ca un politist cu o inaltime de 1.68 s-ar descurca bine? in unele tari este chiar scoasa aceasta inaltime?

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

În alte ţări nu contează înălţimea ca Olanda, Germania, Belgia. E ok înălţimea dar nu şi pentru România. S-ar descura bine contează agilitatea şi nu înălţimea, deci nu văd asta ca fiind un imediment înălţimea.

| KodrutZ a răspuns:

Inaltimea ar trebui sa fie fix ultimul criteriu pe care sa fie selectionati potentialii candidati pentru postul de politist, dar nah...

| Eastwood a răspuns:

Normal ca s-ar descurca, conditie fizica sa ai, ai o inaltime ok!