| anonim_4396 a întrebat:

In cadrul Academiei Nationale de Informatii SRI, se da si proba sportiva? Este si inaltimea o componenta ce se ia in seama? Va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
http://bmtd.ucoz.com/

| NOC a răspuns:

Dai proba sportiva (50m, 1000m, tractiuni) doar daca vrei la facultate. Pentru masterat nu este nevoie. Conditiile de admitere difera in functie de beneficiar, pentru SRI atata timp cat nu esti pitic nu ai avea de ce sa-ti faci griji (nu se specifica nimic legat de inaltime).

| EUSIATIT a răspuns:

Prob sportiva. lungime. viteza rezistenta si tractiune [in brate] lung 3 m 500 viteza 3000 rezist /15 tractiuni pentru nota max timpii nu i stiu exact uita te pe net