| yuhu a întrebat:

In care liceu din Bucuresti sunt cei mai de treaba elevi?

5 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Viilor, Kretzulescu, Dante, Sincai, Lazar

| pinkpupix a răspuns:

Lazar, Spiru, Sincai, Sava

| Nede a răspuns:

Creanga

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Nu depinde neaparat de liceu, depinde mai mult de tine, de solutia ta, in rolul de a-ti face prieteni.Eu zic ca daca negociezi cu ei, vorbesti cu ei si nu intri in conflicte, stai in banca ta si actionezi atunci cand trebuie si cum trebuie, toti te vor respecta si te vor aprecia!
Bafta!

| cincidetrefla a răspuns:

E greu de spus, asta ar putea sa-ti zica doar cineva care a umblat prin toate liceele din Bucuresti. daca ai prieteni sau fosti colegi la liceu in a caror parere ai incredere e mai bine sa-i intrebi pe ei. "nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie"
Poti sa te simti bine intr-un liceu in care altora nu le place, si invers.