| Ericutu1999 a întrebat:

In cazul in care ajung la un profil de uman si nu de real, mai am posibilitatea sa intru la o facultate de inginerie de ex?

dau funda**

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Poti intra la orice facultate vrei. Nu conteaza ce liceu termini. Facultățile nu au conditia ca liceul absolvit sa fie din acelasi domeniu. Conteaza doar nota de la bac.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Teoretic poți merge oriunde de la uman - o să fii odihnit intelectual

| 120bulevard a răspuns:

Yes, daca doresti sa incepi de jos cu matematica

| httpsshecom a răspuns:

Da, normal ca poți intra la orice facultate vrei indiferent de profilul urmat la liceu ❤️