| Poinsettia a întrebat:

In cazul in care as termina Management-ul, si vreau sa ma angajez, pe ce functie ma angajez sau cum e? Ca doar nu ma angajez direct manager. Cum e cu management-ul asta?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Da poti si direct manager daca ai pile ca se tot poarta la noi. In rest poti profesa pe un post in cadrul vanzarilor, sa supervizezi, sa administrezi o companie etc. E bun profilul. Pacat ca in Romania nu prea mai sunt recunoscute valorile si tinerele sperante. sad

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat