| adela2012 a întrebat:

In ce consta mai exact Facultatea de comunicare si relatii publice? Ma intereseaza in special la ce materii se dau examen pentru admitere? Am inteles ca sunt multe oportunitati dupa absolvire? Se castiga bine? Vreau cat mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Incepi de pe google
https://www.google.ro/......ps?/search

Depinde in ce localitate vrei sa o faci, facultatile difera.

Arata-ti ca te poti documenta singura. E prima proba de comunicare. Succes!

Probabil cu asta ajungi functionar public. Vei cistiga maxim cit Basescu, vreo 10000 lei pe luna.

| Boxxa17 a răspuns:

Întâi ia.ti licenta