| RazzyFUnik a întrebat:

In ce tara ati pleca sa va faceti o noua viata, o cariera, o familie? care credeti ca sunt avantajele acelei tari pentru a reusi?

9 răspunsuri:
| ROBERT89 a răspuns:

Nu ai radacini in alta tara.Este aproape imposibil sa te intalnesti pe strada cu un fost coleg de exemplu.Nu cunosti traditiile, obiceiurile locului.Vei fi pentru ei intotdeauna un strain.

| liladyna a răspuns:

Eu as sta in Romania... daca ai cap poti face o afacere din orice.happynu vreau ca, copilul meu sa aiba un tata de alta origine.

| blackbuttefly a răspuns:

Spaniasmug:X se plateste foarte binewinking:*. fundaaA?sad

| claudiu11re a răspuns (pentru blackbuttefly):

Este tupid deoarece in spania nu se mai castiga si abia daca mai primeste romani stiu din sursa sigura,,,

| blackbuttefly a răspuns (pentru claudiu11re):

Nu este adevarat. big grin

| claudiu11re a răspuns (pentru blackbuttefly):

Dc spui ca nu e adevarat...demonstreaza...

| vampiroaicaW a răspuns:

In Italia, haine la moda, masini tari, barbati/femei dragute/draguti... Fratele meu de 30 de ani locuieste in Italia si daca imi vei da nr de telefon sau id de mess iti pot oferi un apartament cu chirie si un loc de munca foarte taree

| RazzyFUnik explică (pentru vampiroaicaW):

Ce frumos suna... parca prea frumos ca sa fie adevarat.Da-mi detalii despre job:cum se numeste ce trebuie sa faci si care este salariul