| imihaistoian a întrebat:

In ce tara este bine sa mergi sa lucrezi in perioada asta de criza? Pentru ce merita sa renunti la Romania?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu nu renunt la tara natala, momentan imi merge bine si aici! Pai Germania, Anglia depinde si de domeniu de activitate! Pentru ce merita sa renunti la Romania?! Un trai mai bun...Sunt oameni in Romania care traiesc dintr-un slariu de nimic(minimul pe economie)pe gand in alte tari castigi peste 1000 de euro daca stii cat de cat meserie, pana si un saraol castiga 700-800happy

| mona a răspuns:

In perioada asta de criza e bine sa mergi daca ai norocu asta in s.u.a.

| Christina a răspuns:

Eu as alege Anglia! Spania, Germania, Italia deja nu mai sunt "destinatii" bune pentru a gasi un loc de muncahappy