| Bors_Andrei_1985 a întrebat:

In ce tara sa plec sa muncesc si sa mi traiesc viata cinstit, fara ajutorul nimanui iar pe viitor sa am sansa sa ajut si pe altii sa vina langa mine?
o intrebare simpla nu? Dau funda daca argumentati de ce credeti ca m-i s-ar potrivi acea tara.
Multumesc

Profil :
28 ani
carnet sofer B
TCM Specializarea IS
1, 70 m 67 kg
Cazier curat, linistit, non alcol
Hobbiuri: Natura, Masinile, Hainele, Gatit
Mancare : In mare parte vegetariana cu unele mici exceptii
Muzica :Big beat

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Daca cunosti o limba straina fugi cu ochii inchisi unde este mai bine pentru tine.
Ai putea sa mergi in Irlanda, Anglia, Olanda, Germania, Norvegia, Elvetia, Austria, Suedia, Finlanda, in general tarile de vest si nord inca o duc mai bine la economie.

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Poti sa muncesti si in tara, dar cam greu, economia e varza la noi! Du-te cand ai ocazia nu conteaza unde!
Daca stii si engleza este mai bine!

| Ana1687 a răspuns:

Anglia?

| Bors_Andrei_1985 explică (pentru Ana1687):

Mai e loc in Anglia si pentru mine oare? happy Am fost odata in Anglia - Londra eram doar in trecere si am inceput sa plang ca prostul singur langa miticul Wembley, o descarcare emotionala doar!