| PoseidonXD a întrebat:

In orasul meu sunt doar 3 tipuri de liceuri! techonologie,mate-info si filologie! Invat bine dar nu as vrea sa ma duc la mate info pentru ca nu sunt prea buna la mate, asadar am ales liceul filologie! M-as intreba ca oare acolo despre ce o sa invatam si la ce trebuie sa am cea mai mare media (adica la romana, la fizica...) Si de ce nu intreb un profesor pentru. casunt doar in clasa a 7-a! tongue Dau funda happy celui care scrie cat mai simplu!happy

Răspuns Câştigător
| alinanicoleta99 a răspuns:

Buna :d si eu sunt in clasa a 7a si voiam sa urmez asta doar ca cei din jur mi-au zis ca nu sunt prea multe posibilitati dupa ce termini acest liceu..la mate-info sunt mai multe optiuni de facultati... filologia se bazeala pe romana... limbi straine istorie geografie deci trebuie sa te gandesti bine. bafta! happy