| Luminita_Ionela_Popescu_1994 a întrebat:

In urma cu 6 luni am plecat de la locul de munca fara a da cererea de demisie din cauza programului supraaglomerat si a conditiilor in care lucram. La următoarea angajare ma va afecta? Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, daca noul angajator suna compania la care ai fost inainte sa vada de ce ai plecat.

| Crackman a răspuns:

Este posibil ca angajatorul sa intrebe pe fostyl si ala daca nu are cererea de demisie sa zica ca te a dat afara din cauza incopententei sau stiu eu ce

| Marylen a răspuns:

Nu iti cere nimeni nimic. Mie niciodata nu mi-au cerut ceva cerere de demisie.