| PsyhoChild a întrebat:

În afara de drept și școala militară, ce opțiuni mai am după ce termin pe profil de Filologie?

Răspuns Câştigător
| SingleForOne a răspuns:

Psihologie, după numele tau "psyho" big grin
Mai sunt și Limba și literatură, jurnalism, istorie, sociologie, asistență socială sau pedagogie...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce opțiuni mai am după ce termin pe profil de Filologie?"

după ce termini ce, la filologie?

| PsyhoChild explică (pentru sierra1):

Necesita mult creier sa deduci ca sunt la liceu.

| sierra1 a răspuns (pentru PsyhoChild):

șefu', când pui o intrebare, nu lași loc deducțiilor ci o formulezi "ca lumea". Asta, doar așa pentru viitor

| Werrich a răspuns:

Profilul liceului nu are legătură cu facultatea. La orice facultate care nu cere note la chimie, fizica, mate.