| Popica_Anamaria_1995 a întrebat:

Inaltimea este stricta in cadrul admiterii la Scoala de Agent Politie din Campina, trebuie sa am 165 cm, dar eu am 163 cm e vreo problema, am vreo sansa sa trec de aceasta "etapa"?

3 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Am vazut si politistii care erau cat mine de inalti laughing adc 156 cm. Hai mai poate nu sunt chiar asa rai pentru 2 cm acolo ar fi chiar culmea dar ia-ti niste pantofi cu toc de 2 cm. Succes! :*

| parvuconst a răspuns:

Nu, inaltimea este un lucru eliminatoriu la Agentii de Politie.

| Georgy14 a răspuns:

Buna aceeasi intrebare mi-o pun si eu, am tot cautat informatii.Sti cumva daca se face vreo cerere de derogare? eu am 1, 64 si cativa mm aproape de 1, 65 si mi-ar parea foarte rau sa nu fiu acceptata din cauza asta