| MihaiB2001 a întrebat:

Încurcat la întrebarea anterioară am cam fost luat la mișto, am zis sa imi mai incerc norocul odată și poate de această dată voi fi lua in serios. Are cineva idee ce salariu oferă cei de la Ideall pentru șoferi care dețin carnet cat. B? Sau cei de la Austrotherm? Multumesc anticipat. Dau funda. Si poate de data asta lăsăm mistourile pentru momentele cand chiar putem face misto

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Cred că mai degrabă pașii logici ar fi următorii:
1) Contactezi acele firme și întrebi dacă au posturi de șofer disponibile (altfel este irelevant)
2) Dacă există posturi și îndeplinești condițiile, trimiți o aplicație pentru angajare
3) În cazul în care ești chemat la interviu, pui această întrebare în timpul interviului

Șansele ca cineva de pe TPU să fi lucrat ca șofer la una dintre acele două firme sunt minuscule.

| MihaiB2001 explică (pentru johnnny123):

Multumesc de sfat

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Pai in Germania iei si 2, 5k euro daca esti curier!

| MihaiB2001 explică (pentru Lukasssz):

Stiu ce zici dar nu stiu cum merg salariile la noi