| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru elevi claselor a 8! Vrea cineva sa vina in C.N Elena Cuza? adica e super tare liceul, nu e foarte mare exigenta chiar deloc, profi sunt prea tari, colegi super tari adica nu zic asta pentru ac sunt din acel liceu dar daca intrati in Cuza nu o sa regretati absolut nimic. Eu nu am vrut prima data sa merge aici si acum imi pare foarte bine ca am intrat in Cuza si nu in alt liceubig grin

3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Te referi la CNEC din Bucuresti sau din alt oras? Nu sunt a8-a dar am terminat si eu tot Elena Cuza si iti impart opinia despre liceubig grin In ce clasa esti?

| traveler a răspuns:

Si care este rata de promovare la bac a acestui liceu "misto si far profi exigenti "?
Aaaaa?

| Elisss a răspuns (pentru traveler):

Eu nu inteleg de ce te bagi sau va bagati depinde de varsta dvs, daca nu aveti de-a fáce cu subiectu, in principiu sunt sigura ca nu sunteti/esti elev de clasa a 8 si dupa cum am scris in post "Intrebare pentru elevi claselor a 8!"
si da posibil sa nu ma fi exprimat corect si doarte inteligent cum ati fi vrut dar sa revenim la intrebare promovarea liceului a fost de 91, 9% (11 elevi respinşi din 136) Eu zic ca v-am raspuns destul de explicithappy
Multumesc