| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru STUDENTI: Ce motiv sa invoc pentru a ma transfera de la o facultate la alta, cu acelasi profil din orase diferite?
Cat mai credibile happy
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu mai iti permit parintii sa te tina in orasul in care studiezi acum thinking sau ai o relatie serioasa cu o persoana din orasul facultatii la care vrei sa te muti si vrei sa va intemeiati o familie. nu stiu, chiar nu cred ca le pasa de ce te muti tu daca oricum te muti.

| Somebodyღ a răspuns:

In principiu, distanta mare fata de casa si dorinta de a te muta in centrul nou, fiind mai apropiat. Probleme financiare care nu iti permit sa ramai in vechiul centru.