| nastasegabriel a întrebat:

Iti poti depune un Cv pentru parcul Disneylad? Poti specifica acolo in ce zona a parcului ti-ai dori sa lucrezi? Credeti ca exista sanse? Fara probleme de limba.

1 răspuns:
| răspundtot a răspuns:

Salut, la 19 ani am avut și eu ideea asta strălucită. Ar trebui să ai pe insta sau Facebook pe cineva care chiar lucrează acolo. Ei nu prea au nevoie de ajutor plus ei au contract cu multe agenții ce cer drepturi pentru cei discriminaţi pentru pop preferințele lor în dormitor. Dar marea problemă e că CV ul tău ar trebui depus din America pentru a ajunge la ei