| Mircok a întrebat:

Iubita mea e extrem de pasionata de fotografie.
Cum as putea sa o ajut sa se dezvolte și/sau sa câștige niște bani? Fără cursuri de fotografiat momentan fiindcă nu avem cum.

Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

Poate sa faca ceva in plus pe lângă fotografie, cum ar fi videoblog sau doar blogging astfel încât să le asocieze cumva.

2 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Pai daca tu le ai cu pozele poti sa o inveti si pe ea! Merge sa invete din zbor daca are indrumatori perfectionisti. Asa ar putea sa faca ceva parale daca mai merge la o nunta sau te miri ce eveniment sa dea cateva blitzuri. Numa inainte de toate trebuie luat un aparat performant.

| Jackpot2 a răspuns:

Cumpără i un fatarat foto pentru început. Sau dacă este un telefon mai performant poate sa înceapă sa fotografieze diverse obiecte folosind anumite filtre.