| TimoTimo a întrebat:

Kaufland are un patron pe judet/oras sau un patron la toate magazinele?

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Kaufland este original din Germania deci patronul probabil nu este roman dar reprezentanta din Romania este condusa de mai multi directori executivi care reprezinta brandul in Romania/alta tara

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Kaufland (Kaufland Stiftung & Co. KG) este una dintre firmele de comerț cu amănuntul din Germania. Asa ca "Boss-ul" nu e in Romania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Patonul este unul singur si detine toate magazinele din lume. In fiecare tara exista filiale conduse de un director regional, fiecare magazin are un manager samd