| medellinbbyy a întrebat:

La 16 ani vreau sa ma angajez la Kaufland, cam ce salarii sunt?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Minim pe economie ca esti muncitor necalificat si doar 6 ore se poate accepta pentru copii de 16-17 ani.

Tu nu ai cum sa lucrezi in caserie si nici la receptia marfii, fiindca nu ai liceul terminat si nici BAC luat, dar poti cara marfa in depozit, o poti pune pe raft si evident curatenie si speli pe jos in magazin, in deposit si la toalete.

| MistarGoGu a răspuns:

Minim + bonuri eventual! La casa nu știu dacă te lasă! Poate în depozit la receptie marfa sau pe sala la pus marfa pe rafturi în raioane!