| cosmin986522 a întrebat:

La anul vreau sa dau la facultatea de electronica si dupa ce termin unde ma pot angaja?

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Pentru niciun fel de specializare nu poti stii sigur ca iti vei gasi undeva un loc de munca. In Romania e greu!
Majoritate societatilor care fac angajari cauta personal cu experienta in domeniu. Trebuie sa incepi ce jos cu ceea ce ti se ofera, nu vei gasi din prima un loc de muca foarte bine platit si unde nu faci mare lucru.
Sper ca am putut sa te ajut.

| cata44 a răspuns:

Pai unde vrei

| ancaval a răspuns:

In strainatate la cules de capsunii sigur te ia. Sau tu vrei sa stai pentru 7 milioane? numa 5 is cheltuielile tu ce mai papi? sad

| taviyamato2 a răspuns:

Facultatea e buna, dar la ce specializare?