| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

La auchan am inteles ca "angajeaza" adolescenti de 15-16 ani sa prezinte produse gen chipsuri, chocolata

Ce trebuie sa fac ca sa ma angajez si eu pe parcursul vacantei de vara?

Cat este "salariul"?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te duci acolo si intrebi. Postul se numeste `promoter`. Depinde de oras si magazin, se plateste cu ora, dar informatiile le primesti acolo exacte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei se caută fete pentru a face promotii, nu prea sunt angajati băieti, fete frumoase caută ca sa le creasca vinzarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost promoter si ca sa stii nu Auchan-ul angajeaza asa ceva, niciun supermarket nu te angajeaza ca promoter, deoarece promotiile sunt facute de diferite firme ce vand anumite produse si au nevoie de promovare, supermarketurile doar iti ofera un loc unde sa activezi.
Daca vrei sa incepi ca promoter, https://web.facebook.com/groups/promo.romania/
sunt postate zilnic mii de promotii, tu doar alegi unde vrei sa activezi, le lasi mesaj si te vor contacta pentru un mic interviu in care iti vor explica ce si cum. Salariul difera, depinde de angajator, de la 9 pana la 15 lei pe ora.

| Bogdan009 a răspuns:

Sunt Promoteri, nu au treaba cu Auchan. Ei merg prin alta firma. Cel mai bine e sa te duci la poromoter si sa ii ceri numarul sau Facebook-ul team ledearului. Cat despre "salariu" este cam 6.5 -7 lei pe ora. In Bacau
Dar ca baiat sunt mai reare promotiile

| moldo21 a răspuns:

Poti face bani online, foarte usor, doar trebuie sa completezi niste task-uri iar banii vor veni la tine in cont. Intra aici in echipa mea pentru a putea beneficia de niste ajutor.
http://www.viespar.ro/? reff=ae862d1426cf8858b737e2cbdc5887c6

| moldo21 a răspuns:

Acum cu viespar.ro poti face bani foarte usor, de acasa si fara sefi. Tot ce trebuie sa faci este sa intri in el si sa faci niste task-uri dupa care esti platit. Intra pe acest link si vei face parte din echipa mea, suntem un grup care facem aceste task-uri zilnic si suntem platiti toti, daca intri aici vei avea un bonus si ajutor din partea celorlalti! Succes
http://www. viespar.ro/? reff=ae862d1426cf8858b737e2cbdc5887c6