| BucurDenisAdrian a întrebat:

La Campina la poliție la ce materii se da? La romana și limbi străine nu? Și eventual și istorie? Se da și matematică?

Răspuns Câştigător
| Pati2500c a răspuns:

La campina dai proba sportiva, apoi probele scrise la lb romana (gramatica) si limba straina la alegere. Testul la probele scrise consta in 90 de itemi : 60 itemi la romana si 30 la lb straina. Nu dai nimic la matematica. Istorie se da in plus la academie, nu la scoala de politie

1 răspuns:
| Valeriaa2 a răspuns:

Eu stiam ca romana, istorie si engleza optional...plus proba sportiva