| anonim_4396 a întrebat:

La cat timp dupa depunerea unui CV esti chemat la locul respectiv de munca?(in special la depunerea CV-urilor in hipermarket-uri)

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde acum si unde depui cv-ul! Daca te duci la anumite inteprinderi si il lasi la punctele de aces, multi nici nu dau cv-urile unde are trebui. Poate sa te cheme si a doua zi dar si peste o luna.La cate cv-uri de depun, sunt selectate...

| KodrutZ a răspuns:

Este _posibil_ sa fii chemat(a) la interviu, dar nu e musai. La locul de munca esti de regula chemat dupa ce semnezi contractul...winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doua trei zile, o saptamana, o luna sau deloc.

| Adrianetc a răspuns:

Cand vor ei, cand au nevoie de tine, nu este un timp anume, presupun ca ti-a zis : o sa te sunam noi

| SmokeyEye a răspuns:

Dupa ce depui cv-ul, daca ai noroc, te suna si stabiliti o data la care sa va intalniti pentru interviu.(Aceasta e intre 2-7 zile). Dupa interviu iti zic ei ca te suna daca vei fi angajat, daca sunt si alti candidati, trebuie sa astepti pana cand ii interviaza pe toti. Mie mi s-a intamplat sa fiu angajata imediat dupa interviu si sa fiu chemata la munca de a 2a zi.