| gabriela_7862 a întrebat:

La cate zile de la depunerea unui ceva se primeste un raspuns? sau primesc raspuns doar cererile aprobate spre angajare?

Răspuns Câştigător
| dof21 a răspuns:

Daca nu ai primit nici un raspuns dupa 14 zile cel mai bine ar fi sa ii suni tu, ii intrebi daca au primit Cv-ul tau si cel putin sa intrebi de ce aplicarea ta pentru job nu a fost acceptata (de aici poti invata destule).

3 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Unele nu trimit nici un fel de raspuns, nici macar ca s-au uitat pe el sau ca a fost adaugat in baza lor de date. De obicei se practica sunatul daca ai fost selectat direct pentru interviu. Si crede-ma ca am fost la multe, deci cunosc strategia. happy

| MikyMi a răspuns:

Unui CV, se intele "ceva".
Daca sunt multumiti de ce citesc ei acolo or sa te contacteze imediat.

| 61n4 a răspuns:

Depinde la ce te referi...de obicei dureaza cateva zile... dar. depindewinking