| Joker3134 a întrebat:

La ce anume e nevoie sa pazeasca un jandarm o judecatorie sau ANAF? Pai nu putem pune un paznic normal?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Păi n-ar mânca și ei o pâine? (albă de tot, spre cozonac)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pentru ca daca se supara cineva pe un judecator sau functionari mai high-level de pe la ANAF - sau vine sa jefuiasca ANAFu - nu o sa vina cu ciomege.

| alina2k18 a răspuns:

La judecatorie/tribunal sunt inclusiv politisti si nu putini.
E o institutie mare ce apartine de stat, e normal sa fie pazita de oameni antrenati si pregatiti, mai ales acolo. Doar nu vrei sa stea acelasi paznic ca la Carrefour? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru Joker3134):

Numai cand ii vezi impun o anumita conduitawinking asta e si ideea.
Nu trebuie sa se intample o tragedie.

Răspuns utilizator avertizat