| Printzess a întrebat:

La ce facultate credeti ca ar trebui sa dau in continuare?sad dati-mi si mie un sfat...voi la ce ati da in continuare? in afara de medicina care sunt 6ani+2masteru.sad

Răspuns Câştigător
| stresat a răspuns:

Intra pe siteurile universitatilor din orasele unde ai vrea sa faci o facultate. Acolo vezi toate facultatile si iti vei face o idee.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate facultățiile sunt o loterie.
Nu știm dacă tragi lozul câștigător.
Pa, pa.

| Λndrei a răspuns:

Eu merg la Automatizari si Calculatoare sau Informatica/Matematica.
Ma gandesc ca esti pe a 12-a ca si mine; ce materii iti plac? la ce profil esti?

| Loora a răspuns:

Asistent socialhappy!

| miki_6623 a răspuns:

ASE = finante banci, REI, contabilitate... FUNDA?