| anonim_4396 a întrebat:

La ce facultate pot da în Craiova care să nu se facă limbi străine?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fizica

| Raducons a răspuns:

La facultate se studiaza cel putin o limba straina, engleza sau franceza.De ce iti este frica pentru ca nu te lasa repetenta chiar daca nu stii, incerci si tu sa inveti putin pe derost ceva, se invata mai mult termeni de specialitate si nu ai de ce sa iti faci griji, alege engleza in caz ca te vei afla in situatia sa alegi.Eu cred ca este cea mai mica problema limba straina.Inscrie-te unde iti place, nu iti face griji.

| Cosmin86 a răspuns:

"care sa nu se faca"? Dar limba romana sa se faca?