| domnisoarata a întrebat:

La ce liceu poti intra cu media generala 8,
dar 8.50,
dar 9?
Funda pentru. cel maie xplicit raspuns happy

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Din moment ce nu ai specificat orasul e cam greu de dat exemple pentru ca nu peste tot e la fel

| tenshi261 a răspuns:

Nu-ti pot spune pentru ca depinde nr de copii care se duc la acel profil...de ex. la stiinte ale naturii: ultima medie cu care s-a intrat a fost de 9.00, dar se poate ca anul asta sa intre multi cu medii mari iar ultima sa die 9.50; aici depinde de norocul tau.
App. tu nu ai primit un catalog sau ceva de genu cu licee si mediile de intrare?
funda?puppy dog eyes