| Meli2314 a întrebat:

La ce profil credeti ca se castiga cel mai bine?

3 răspunsuri:
| Ale_Stefania_1999 a răspuns:

Profil de ce?
Daca : Liceu - Pai eu sunt la Stiinte ale naturii si la acest profil poti sa urmezi o facultate foarte buna de medicina si vei castiga bine, la fel si contabilitate. Daca optezi spre Filologie eu nu ti-as recomanda, gandeste-te, faci profil de filologie si doar daca devii stewardesa castigi bine, dar daca urmezi facultatea de litere devii profesor cu un salariu de nimic. Eu iti recomand : Stiinte ale naturii sau Contabilitate(economie) happy

| GoldandSilver a răspuns:

Nu conteaza profilul de liceu.Dar stiu ca la informatica si medicina se castiga bine. Orice meserie are avantajele sale, fie ca are legatura cu profilul uman sau real.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La niciunul. Nu te plateste nimeni ca faci liceul.