| alienkros a întrebat:

La ce profil trebuie sa merg ca sa ma duc la mangement? Neaparat mate info?

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu, nu conteaza profilul de liceu pentru Facultatea de Management.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu mate-info.
Succes.
La mulți ani!
Pa, pa.

| mixxjim a răspuns:

Pentru management ti-ar prinde bine un liceu cu profil economic unde faci multe dintre materiile pe care o sa le studiezi in facultate la un nivel mai avansat. O sa fii familiarizat deja cu multe aspecte ale economiei si in facultate o sa-ti vina mai usor sa intelegi anumite lucruri, numai sa gasesti un liceu sau o clasa buna, sa fii sigur ca se face scoala bine si poti lua bacul si examenele de admitere la facultate - in principiu se da mate si economie, si ti-ar folosi mult sa te descurci bine si cu engleza.