| Trancy_Alois_1995 a întrebat:

La ce profil trebuie sa merg (liceu ) ca sa fiu detectiv?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are importanta profilul liceului, dupa acesta trebuie sa urmezi niste cursuri si sa fii autorizat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are relevanță liceul, ci Facultatea de Drept sau Academia de Poliție pentru a putea avea atestat de detectiv particular.
Pa, pa.

| Geezgirl a răspuns:

La CSI- Romania, University of Carpati.

| mykydutza08 a răspuns:

Liceul nu are importanta, dar ti-ar prinde bine un liceul de politie, ai avea pregatirea necesara pe urma, disciplina si diverse chestii care te-ar ajuta.

| Myname950205 a răspuns:

Pe bune? Nu are nici o importanta profilul liceului. Bafta in tot ceea ce vrei sa faci!