| Nimeninueaici a întrebat:

La ce profiluri de liceu nu se dau teze la limbi străine?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://isj.gj.edu.ro/wp-content/uploads/2015/10/teze_2015-2016.pdf

Toate cele bune!

| AC4S4 a răspuns:

*Mate-Info, *Stiintele Naturii, *Unele profile tehnologice (- electronică automatizări, - electric, - energetic, - informatică, - mecanică; - electromecanică, - producție media, - tehnici poligrafice, - transporturi, - fabricarea produselor din lemn, - construcții, instalații și lucrări publice, - materiale de construcții, - industrie textilă și pielărie, - chimie industrială, - transporturi, - metalurgie, - minier, petrol și gaze. **acestia dau 3 teze : Romana, Mate, Bio/Chimie/Fizica.)