| anonim_4396 a întrebat:

La Drept este recomandat sa te apuci de invatat, pentru admitere cu 2 ani in urma?

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Un prieten a învățat un an numai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ce oras vrei sa dai la Facultate? La univ Ovidius din Constanta e pe baza de dosar, fara examen scris.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In Iasi, avand in vedere ca trebuie sa invat 5 dictionare de gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dai admitere la medicina sa o iei cu ani inainte. La Cluj se da un test in care vor sa vada daca te duce capul. Sunt teste logice. De ce sa te pregatesti mai mult de cateva luni pentru un test de genul asta? Ai timp in facultate sa tot inveti 4 ani de te saturi

Răspuns utilizator avertizat