| Hejwkaakk a întrebat:

La evaluarea naționala, am scris numele și am îngroșat o litera pentru ca nu mi plăcea cum arată. E destul de îngroșat. Se poate considera semn?

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Nu. Corectarea se face prima data, iar apoi se dezlipeste coltul in care se afla numele. Corectorii primesc foaia doar cu exercitiile rezolvate de tine, nu au nicio interactiune cu persoana ta ( nume, date etc. ). Singura problema care poate aparea este daca ceea ce ai scris este nelizibil si nu poti fi indetificat/a, dar ma indoiesc ca ai ingrosat atat de mult sau ai scris atat de urat. Spor