| Laurentiujr a întrebat:

La Flanco se poate angaja și fără CV?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce te impiedica sa-ti faci un CV? Nu stii sa scrii?

| Violleta2022 a răspuns:

Flanco angajeaza cu urmatoarele acte:
CV, diploma de BAC si cazier de la Politie.

| LPCTSTR a răspuns:

Sa fii angajat ca ce? In functie de postul pus la bataie trebuie considerate si cerintele: persoana calificata/necalificata, si cea calificata vine cu diplome si neaparat CV.

| Holiday a răspuns:

Nu stiu specific la Flanco, dar da, te poti angaja si faca CV.

| johnnny123 a răspuns:

Nu ești dispus să-ți sacrifici nici măcar 15 minute ca să-ți faci un amărât de CV?

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Laurentiujr):

Daca mergi pe pile probabil. Dar daca nu ai rabdare sa iti faci un CV, nu stiu cum o sa te descurci la munca.

| johnnny123 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Repet întrebarea: Îți este chiar atât de greu să depui un MINIM de efort pentru a-ți face un CV, de care oricum vei avea nevoie și în alte părți?

Dacă au de ales între un candidat care a venit cu un CV și un candidat care manifestă un dezinteres total și care a venit cu mâinile în buzunare, ce candidat crezi că vor alege?

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru Laurentiujr):

La niciun job, nici măcar de gunoier, nu ai cum să te prezinți fără un CV. Fără CV merge doar unde intri pe pile fără aplicare și fără interviu.

| johnnny123 a răspuns (pentru Laurentiujr):

Habar n-am dacă este adevărată sau nu, și este complet irelevant.
Dacă ai CV-ul deja, atunci nu este mai simplu să-l iei cu tine, indiferent că-ți trebuie sau nu? Este o foaie de hârtie de 2 grame

| Caro34 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti faci unul fiindca ti-e bun si pentru mai tarziu! Nu vei lucra mereu la Flanco... Apoi lupta, te rog, pentru mai mult! Mult succes!