| DianaLovehr a întrebat:

La howrse am fost blocata dar nu stiu de ce. de pe 21 februarie pana pe 21 aprilie.de ce?

7 răspunsuri:
| AllyAlly2a a răspuns:

Howrse mai face greseli si te blocheaza din cauza conturilor multiple. Poate ai, poate nu ai. puppy dog eyes Sau poate ai postat ceva neregulamentar.

| 13524 a răspuns:

Inseamna ca ai avut prea mute conturi. jocul permite numai un cont la fiecare jucator

| 280Monica280 a răspuns:

Salut! Ţi s-a scăzut un punct karma pentru asta, dar stai liniştită! Dacă ai mai multe conturi te duci la "Contul meu" şi dai la "şterge contul" şi aşa le poţi şterge pe cele multiple, şi mie mi s-a întâmplat

| AromaVorbelor a răspuns:

Asa am patit si eu, cica pentru conturi multiple...trebuie sa scrie in paranteza motivul

| DianaLovehr explică:

Nu am avut niciun cont multiplu. howrse blocheaza jucatori nevinovati. paca ca se duce de rapa ca eun joc frumos

| AmbraCornea a răspuns:

Tia blocat contul fiindca ai facut mai multe conturi cu aceeasi DATA DE NASTERE! Si mie mi s-a intamplat dar mi-a lasat doar cel mai bun cont!