| YellowAngel a întrebat:

La interviu, la intrebarea "Unde te vezi peste 5 ani?" ce raspunsuri poti sa dai?

10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Plin de bani și șef în firma.

| sofisis a răspuns:

Este, cred, una din cele mai imbecile intrebari de la interviurile din Romania. Rapuns corect nu exista. De principiu trebuie sa ii pupi in fund si sa le explici ca tu vrei sa iesi din compania lor direct la pensie...

| xerxes1 a răspuns:

Intr-o firma mai buna ca a voastra.

| YellowAngel explică (pentru xerxes1):

Si angajarea o sa fie 0.

| xerxes1 a răspuns (pentru YellowAngel):

Daca o sa-ti puna intrebarea aia expirata sunt niste retardati.

| Eduard196 a răspuns:

Ma vad in aceasta firma ca si sef de tura happy

| Ensiferum a răspuns:

Raspunsuri gen: in aceasta firma sau intr-o functie superioara celei precedente.

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Spui ceea ce ai vrea sa ajungi in viata! Asta numai tu stii

| MULLER96 a răspuns:

Sa ma dezvolt in compania voastra si sa crest in functie aici.

| dalexbun a răspuns:

Au prevazute in cerintele jobului si ambitia? Daca da, sti deja raspunsul.