| Anaamaria233 a întrebat:

La ISU se intra cu șpagă?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

În Românica oriunde se poate intra cu șpagă! Impotrat e să ai prin cine!

| ReddY25 a răspuns:

Mai întrebi?

Răspuns utilizator avertizat
| AnastasiaK a răspuns:

Unde mai exact se intră cu șpagă? Prin cunoștințe am mai auzit, dar cu șpagă nu...o fi, nu zic nu. Oricum, ca fapt divers, oriunde se poate intra și fără, dacă ești competent.

| carevaescu a răspuns:

Fiecare judet are cate un inspectorat. Vor varia procedurile de angajare. In principiu nu se intra cu pile sau spaga - ci cu pregatire si aptitudine, dar, na, sunt si exceptii, ca in orice alta instituție de stat

| Ciprian09 a răspuns:

Dacă nu ești în stare sa înveti niște chestii și sa treci de niște probe, cauta altceva de munca! Cu asa mentalitate nu ne mai facem bine deloc!

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Cu spaga?:"D De asa ceva nu am mai auzit si chiar de ar exista, nu este de recomandat un astfel de comportament!