| Anaamaria233 a întrebat:

La Jandarmerie ce probe se dau pentru admitere?
Traseu aplicativ sau se de și rezistența?
Și dacă se da și rezistența, cât trebuie de alergat și ce timp trebuie scos?
Pe internet nu găsesc ceea ce ma interesează.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exact ca la politie. Citeste: https://bit.ly/2TeO2I7

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Unde este scris cu albastru apesi si-ti apare un subfolder.

| 1234568807 a răspuns:

Nu iti recomand sa te duci acolo daca nu vrei sa fii catelu parlamentarilor, la proteste va trebuii sa lupti contra cetatenilor care isi fac dreptatea, si tu stii bine ca trebuie sa aperi un guvern hot si mincinos care din 1990 incoace, a facut tara asta de tot plansul