| utilizator9 a întrebat:

La retragerea dosarului, in cerere mi s-a cerut sa scriu retragere definitiva. Mai pot da la o facultate in acelasi domeniu, in locatie diferita in acest caz?

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Intrebare neclara, revizuieste desi ai mai pus una (intrebare) legata tot de acest subiect nu esti destul de exact(offf, ce dracu facultati mai sunt in ziua de azi?)

| utilizator9 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Daca imi retrag dosaru de la facultate, mai pot da la o facultate in acelasi domeniu?