| andreidin a întrebat:

La scoala de politie cand au fost 1000 de locuri cu cat s-a intrat? ce ziceti este usor de intrat cu 1000 de locuri? si inca o intrebare va rog daca stiti cumva dupa ce un politist face vechime fiind agent nu ofiter, poate avea si el aceleasi specializari adica de exemplu daca doreste sa dea la anti-drog poate sa dea? dupa ce face vechime zic

1 răspuns:
| Razvan262005 a răspuns:

Cu cat sunt mai multi canditati cu atat este mai greu, la 1000 de locuri ar parea usor, dar esti sigur ca 1000 locuri s ij nu canditati?
Din cate stiu doar daca esti ofiter poti avea specializari cum zici tu (nu sunt foarte sigur) si nu cred ca, conteaza vechimea =]]