| andreidin a întrebat:

La scoala de politie este mult de invatat? Stiti cumva? sunt in cazuri in care cei care au intrat nu s-au descurcat din cauza ca era mult de invatat?

2 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Te referi la academie? Ca la orice scoala/facultate s.a.m.d, e mult de invatat. Trebuie sa stii bine romana, istoria romaniei si o limba straina, engleza in special.
Oricine vrea sa ajunga " cineva " in viata, trebuie sa invete. Ma rog, asa se zice, pentru cei cu "pile" nu prea e valabila afirmatia laughing

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Tu n-ai auzit de glumele alea cu politisti? laughing stai linistit. daca ai 3 neuroni legati te descurci