| thelovelyangel a întrebat:

La stiinte sociale dai bacul la etc, etc(stiu ce ), dar la lb moderna dai limba 1 din clasele 5-8 sau supuneti la vot si alegem lb franceza sau engleza? URGENT!

4 răspunsuri:
| LOLA33 a răspuns:

La limba care te descurci tu cel mai bine dai bacul.

| Changes a răspuns:

Ți-o alegi tu. Știu persoane care au făcut din clasa a II a engleză și acum dau competențele la franceză.La asta te refereai nu?

| vladrebecca a răspuns:

La limba la care te descurci tu, ar fi cel mai bine, dar eu as opta pentru engleza, e de viitor, si ai o diploma care te poate ajuta mai departe

| thelovelyangel explică (pentru vladrebecca):

Tocmai de aceea vreau si eu la lb engleza. Lb mea 1 este franceza, din pacate. Dupa primii mei3 ani de franceza lb s-a schimbat cu engleza.