| Buzatu_Adrian_Emil_1974 a întrebat:

Lady gaga face spiritism?

Răspuns Câştigător
| METALL2000 a răspuns:

Cred ca da am auzit ca e satanista la cat de ciudata e poti sa te astepti la orce de la ea(lady gaga)thinking

21 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Face pe d *** u s-o ia!

| ScheißeBeMine a răspuns:

1. Nuuuu, doamnee
2. @sweet_alina_1990, auzi inainte sa vorbesti incearca macar sa te documentezi sa vezi si tu ce acte de caritate, fundatii si alte lucruri face gaga.
Vorbeste una de clasa a 2-a

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 explică (pentru ScheißeBeMine):

Nu mai vorbi asa poate ca si tu faci spiritism imi fine tot varza esti si sa iti mai sun un lucru nu te mai lua de prietenii mei bine si cred ca esti un fan lady gaga proasto si de ce ai poza ei iti spun eu de ce esti obsedata de ea.am incheiat discutie si nu doamne sa demodat de mult proasto>

| METALL2000 a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Auzi bai fan lady gaga nu sunt in clasa a 2 poza aia a fost facuta mai de mult gandeste sau intreaba inainte sa vborbesti okei du-te mai bine si invata abecedarul si apoi mai vorbimwinking

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Buzatu_Adrian_Emil_1974):

Vad ca numai cuvantul proasta ai in vocabular desi nu's fata

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru METALL2000):

Sa consult ''abecedarul ''?
In primul rand nu am vazut nicio greseala gramaticala in comentariul meu si normal ca spui abecedar desi esti mai mica de clasa a 5-a...

| METALL2000 a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Auzi iti mai spun de 10000 de ori ca am 11 ani sau ce? Si apropo eu m-am documentat despre asta dar vad ca vorbesti si tu ca proasta/prost ca sa te afli in treaba raised eyebrows oricum de ce sa ma tot cert cu un necunoscut eu in locul lui Buzatu_Adrian_Emil 1974 nas da nici doi bani pe parerea ta.

| Bornthisway_Little_Monster_1997 a răspuns (pentru METALL2000):

Dupa raspunsul tau chiar e de clasa a 2...

| METALL2000 a răspuns (pentru Bornthisway_Little_Monster_1997):

Nu inteleg de ce te bagi? pur si simplu vezi-ti de treaba ta nu vorbeam cu tine si nici nu te-am intrebat nimic si punct am incheat discutia

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru METALL2000):

De parca eu as da 2 bani pe parerea ta

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 explică (pentru ScheißeBeMine):

Bai prostule/proasto ia iesi tu de pe TPU si fa altceva de exemplu du-te la PUSCARIE si o sa fie tot universul fericit pa!laughing)

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Buzatu_Adrian_Emil_1974):

Bai cacatule, nu imi dai mie ordine sa ies de pe TPU ca nu e site-ul tau

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 explică (pentru ScheißeBeMine):

De ce ma faci asa prostule si sa stii ca tu ne esti demn de saitul asta bine asa ca poti sa mai taci si sa stii ca si tu esti la fel si daca scoti un cuvant sau in cazul nostru o litera o sa iti sterg toate raspunsurile si le spun celor de pe TPU sa nu-ti mai raspunda la nici o intrebare o singura apasare de buton si gata si pot sa dau orcui ordine bine du-te si invata abecedarul si mai vobim pa sa ai o zi rea plina de lucruri paranormale3happy! luzare ce esti pa prostule!

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Buzatu_Adrian_Emil_1974):

Adica eu nu am dreptul sa te jignesc dar tu ai. cum vine asta
Si imi zici mie sa invat abecedarul cand tu si cu aia mica dati comentarii PLINE de greseli
Oricum subiectul e consumat

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 explică (pentru ScheißeBeMine):

Bine daca tu vrei sa stii eu am un copil tu nici macar nu ai terminat scoala primara OK team facut K.O acum obsedatule de lady gaga tu ai bilete la concert cred ca da eu nu am pentru ca nu sun fan sta inseamna ca si tu ai vastica pe mana si esei sataNist bine cum am spus raul sa te urmareasca peste tot pa pa scumpiiii! 8)

| ScheißeBeMine a răspuns (pentru Buzatu_Adrian_Emil_1974):

Ma rog, cum zici tu. daca ma cunosti mai bine decat ma cunosc eu si zici ca sunt satanist.

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 explică (pentru ScheißeBeMine):

Nu nu esti imi pare rau pentru ce am zis vei pute sa ma ierti? 0happy

| METALL2000 a răspuns (pentru ScheißeBeMine):

Vezi ca n-are 32 de ani are 10laughing

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 explică (pentru METALL2000):

Auzi alina nu mai spune de alti bine eu am 10 ani dar nu trebuie sa spui la toata lumea feziti de contul tau si gata

| Louuder98 a răspuns:

Nu stiu daca Lady Gaga face spiritism, dar am auzit ca unele vedete fac, si le ajuta in cariera.

| 2PacKilluminati a răspuns:

Lady Gaga face squirtism