| Reanna a întrebat:

Legat de intrebarea mea de mai devreme cu meseria de facut jocuri moderne pe calculator.

Poti sa fii toate in acelasi timp, adica si designer grafic si writer si programator?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca lucrezi intr-o firma cat de cat serioasa nu. Fiecare face ce are el de facut, daca le amesteci nu mai iese nimica.

| iKronstadt a răspuns:

Absolut... nu! Poate, dacă ești mai extraterestruwinking

| eusicumine_4355 a răspuns:

Invata,cam asta e tot ce poti face la varsta asta, mai departe iti vei raspunde singur(a) la intrebare.Dar sa faci un joc de unul singur e macinare de nervi (nu e imposibil, dar e ca si cum ai incerca sa escaladezi un munte folosind carlige de rufe)

| mihaela0502 a răspuns:

Programator se ocupa numai cu programe instalate etc, desinger grafic el creaza arte si jocuri site-uri etc