| anonim_4396 a întrebat:

Lucrează cineva de aici ca asistent medical? Cum este? Dacă ești o fire mai introvertita, trebuie sa vezi asta ca o piedica?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Oamenii te scot din introvertismul tău. Stai liniștita oricât de introvertită ești lucrând mereu cu oamenii te vei obișnui. Sa nu te demoralizezi, la primii oameni e mai greu dacă ești mai timida. După va merge foarte bine.

1 răspuns:
| Eireann a răspuns:

E o meserie frumoasa dar solicitanta. E ok daca esti introvertita, te vei invata sa vorbesti cu oamenii si sa le arati professionalism si compasiunea.