| miolina a întrebat:

Lucrez intr-o clinica, locul 3 pe tara, in curatenie, de 17 ani. Inseamna ca sunt proasta?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa atati ani, probabil esti deja maestra in curatenie. happy
Rutina te invata cum sa-ti faci lucrul cel mai bine si mai usor pentru tine, sarcinile devin o joaca, le faci cu usurinta, aproape din reflex, probabil si iti place din unele privinte.
In asemenea caz nu se poate spune ca esti proasta, dimpotriva, procedezi destept.
Continua mai departe, pana ce nu gasesti ceva mult mai bun!

| bystefu a răspuns:

Nu erai, până să pui această întrebare.

| Butin a răspuns:

Daca esti multumita de salar si conditii de ce sa fii proasta? Sunt persoane care lucra 30 de ani in acelasi loc.