| neconectat99 a întrebat:

M-am înscris la info ID(la distanță) si nu știu la care sa ma duc, Politehnica Timișoara sau Universitatea Transilvania Brașov.
Un pic de ajutor va rog.
*Dau o funda mare*

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Foarte simplu, este cea mai buna facultate.
In fiecare an zeci de straini opteaza pentru aceasta facultate pentru ca are diversitate.

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Politehnica Timișoara

| neconectat99 explică (pentru aditimus):

Imi dai ai un motiv pls?
Am mari dubii

| aditimus a răspuns (pentru neconectat99):

Foarte simplu, este cea mai buna facultate.
In fiecare an zeci de straini opteaza pentru aceasta facultate pentru ca are diversitate.

| isemilia a răspuns:

Politehnica Timișoara

| neconectat99 explică (pentru isemilia):

Un motiv te rog. Daca ai?

| isemilia a răspuns (pentru neconectat99):

Am auzit ca e mai buna. In vestul tarii sunt oricum mai multe investitii, iar la Brasov am auzit ca sunt mai putine oportunitati decat in orasele mai mari. Strict ceea ce am auzit. Eu asta cred, poti alege orice iti doresti, e doar decizia ta. Eu am spus ce cred, nu inseamna ca am dreptate sau ca trebuie sa ma asculti... Dar instinctul ce iti spune? Tie unde ti-ar placea?