| Monyyyyy a întrebat:

M-am uitat astazi la facultatea de politehnica din Cluj si am vazut ca o fost care o intrat la buget adica fara plata cu 7, 30 chiar si cu 7, 13 si sub 7, 11 nu adica de la 12 cu plata.Mi sa parut ciudat se poate? Universitatea tehnică am intrat eu si asa am gasit.In Cluj sunt si facultăti cu medii mai mici? Chiar se poate intra cu o asa medie? Negru pe alb am vazut clasamentul, dau Funda happy

3 răspunsuri:
| Darr1u5 a răspuns:

Facultatea de politehnica rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatea de politehnica?

| ChrystianSandu a răspuns:

Este greu sa verifici site-ul? http://www.utcluj.ro/admitere/